Sveiki

Karaliai ir karalienės

TAMALE – GANA, VAKARŲ AFRIKA

Taukmedžio sviesto gaminimas yra tradicija, kuri mūsų šeimoje perduodama iš kartos į kartą. Šeimos paslapčių, kaip pasigaminti sviestmedžių, vaikystėje mokomės iš mamos ir močiutės ir šias paslaptis nešiojamės visą gyvenimą.

Kai kurie iš mūsų mėgsta mano šeimą, taip pat sodiname ir skiname taukmedžio riešutus. Taigi Premium RAW SHEA BUTTER yra šviežiai rankų darbo kasdien mūsų kaime, esančiame Ganoje – Vakarų Afrikoje.

Turtingas vitaminų

Taukmedžio sviestas yra maistas odai, kuriame yra vitaminų A, E ir F. Vitaminai A ir E padeda odai išlaikyti sveiką. Šie vitaminai yra ypač svarbūs, kai reikia padėti odai išgyti. Vitaminai A, E ir F padeda išvengti ankstyvų raukšlių ir veido linijų. Vitaminas F apsaugo odą ir padeda jai išgyti. Ramina šiurkščią, sausą ar skilinėjančią odą ir padeda suminkštinti sausus ar pažeistus plaukus.

Taukmedžio riešutas

Nors taukmedžio sviestas ir nėra vaistas, jis gydo, saugo ir glotnina odą ir kūną. Štai iš kur kilę mūsų taukmedžio riešutai. Surinkus ŠVIEŽIUS taukmedžio riešutus, procesas prasideda. Jei dabar būtumėte mūsų šeimos namuose ir atidžiai klausytumėte proceso, sužinotumėte, kad #Sheabutter turi garsą.

Taukmedžio sviesto gaminimas

Rezultatai

Procesas

Pirmasis GRYNAS, ŽALIAS #SheaButter gamybos procesas yra riešutų plovimas. Jis nuplaunamas, o po to išdžiovinamas. Po to, kai jis išdžiovinamas, jis susmulkinamas. Tada susmulkinti riešutai skrudinami, o po to atšaldomi ir vėl sumalami. Tada ji paverčiama smulkia pasta ir minkoma. Surinkus riebalus, jie dedami į mišinį, kad užvirtų, o aliejai išsiskiria.

Po kelių valandų aušinimo jis virsta taukmedžio sviestu. Tai galutinis produktas, kuris su meile dedamas į stiklainius ir ką tik pristatytas jums #KingsandQueens!

Tai yra autentiškas būdas sukurti auksinį taukmedžio sviestą jūsų odai.

Dažnai užduodami klausimai
Klausimai:

Kas yra taukmedžio sviestas?

Taukmedžio sviestas išgaunamas iš medžio riešutų, randamų tik Afrikos žemyne. Taukmedžio sviestas išgaunamas iš taukmedžio karite medžio riešutų. Šis medis riešutus pradeda duoti tik po maždaug penkiolikos metų ir gali užtrukti iki 30 metų, kol iš konkretaus medžio gaunamas pirmasis kokybiškas derlius. Gamintojai laukia, kol riešutuose bus didelė nepašalinamų riebalų rūgščių koncentracija. Būtent ši unikali riebalų rūgštis suteikia taukmedžio sviestui neprilygstamų gydomųjų savybių ir daro jį daug paklausesnį nei kiti sviestai, tokie kaip kakavos sviestas.

Šimtmečius taukmedžio sviestą gamino žmonės, kurie nuskindavo riešutus, gliaudydavo juos, kepdavo ant grotelių, o paskui susmulkindavo.

Karite riešutai buvo verdami vandens kubile valandas iki taukmedžio sviesto. Tada sviestas buvo supilamas į moliūgus ir leidžiama grįžti į minkštą kietą būseną. Taukmedžio sviestas kambario temperatūroje yra kietas. Tačiau vienas iš dalykų, dėl kurių jis toks puikus, yra tai, kad jis suskystėja iki kūno temperatūros. Greitai įtrinkite delną ir bus skystas. Tokiu būdu išgautas taukmedžio sviestas vadinamas nerafinuotu taukmedžio sviestu arba neapdorotu taukmedžio sviestu.

Kadangi taukmedžio sviestas yra visiškai natūralus produktas, kiekviena partija šiek tiek skirsis. Taukmedžio sviesto išvaizda ir kvapas labai skiriasi. Svarbu žinoti, kas taukmedžio sviestas yra geras, o kas ne, nepaisant šių natūralių skirtumų.

KAIP TURĖTŲ KVAPĖTI SHEA sviestas?

Premium Raw taukmedžio sviestas turi išskirtinį riešutų aromatą, tačiau neturi kvapo. Smirdantis taukmedis yra blogas taukmedžio sviestas.

Daugiau dažniausiai užduodamų klausimų:

Sign Up to join our Village

Shop and preserve Africa’s Shea resource.