Witamy w

Hamamat Afryka

Królowie i królowe

Nasza misja

Tworzenie większej liczby miejsc pracy w Afryce dzięki zakupowi

Te rodzime zioła i olejki są używane w Afryce od wieków, wierzymy, że gdy już tu jesteś – jesteś Gotowy lub Już na naturalnej podróży.

Ciesz się innym rodzajem pielęgnacji skóry – afrykańskim sposobem. Postępowanie zgodnie z naszą przyjazną dla środowiska techniką robienia olejków i masła pozwala raz w życiu na kremy nawilżające do ciała, które po prostu zmienią twoją skórę, ciało i urodę na zawsze.

Duma mojej wioski

W wiosce wszystko, czego używamy na naszej skórze, to świeżo ręcznie wyrabiane masło sheowe, naturalne olejki, zioła i składniki, które są lokalnie uprawiane w Afryce 🌍. Wierzymy w magię masła shea, wierzymy również w uzdrawiającą moc rdzennych afrykańskich ziół i roślin, dlatego łączymy je w naszych produktach.

Przedstawiamy wybór olejków eterycznych i aromatycznych skarbów produkowanych na całym kontynencie afrykańskim obdarzonym bogactwem roślin zielarskich rosnących w unikalnych ekosystemach niespotykanych w innych częściach świata.

Nasze Dzieci i ich skóra

Jeśli masz dzieci, podaruj im piękną skórę. Naucz je prostej pielęgnacji skóry, wszystko, czego używamy, to masło shea jako dzieci, a kiedy masło shea jest używane prawidłowo i konsekwentnie, skóra w końcu zostaje wypolerowana. ✨ Dorastałam, używając tylko masła Shea na mojej skórze, dopiero po tym, jak zostałam królową piękności 👑 w wieku 17 lat zdałam sobie sprawę, jak piękna jest moja skóra.🤗

Nasz sekret

Tak to robimy w mojej wiosce. Za każdym razem, gdy udostępniam filmy z wiosek w Afryce, wszyscy są zawsze tak zainteresowani tym, jak mają tak piękną naturalną skórę.

Poza zdrową dietą mieszkańcy wioski stosują do pielęgnacji skóry tylko SUROWE, NATURALNE składniki . 😋 Na przykład: starsza kobieta ubrana na niebiesko na zdjęciu ma 98 lat i jest królową-matką mojej wioski. 😱 Używa tylko masła shea, rutyna pielęgnacji skóry w wiosce jest bardzo prosta .

100% naturalne produkty

Wszystkie produkty są w 100% naturalne i organiczne.

Świeżo ręcznie robione

Codziennie tworzymy świeżo ręcznie robione produkty, abyś poczuł się lepiej.

Więcej zakupów - więcej miejsc pracy

Im więcej kupujesz, tym więcej miejsc pracy tworzysz w naszej wiosce.

Moja wiadomość

We wsi mieszkają kobiety, które robią najlepsze masło shea na świecie, więc większość czasu spędzamy w wiosce.

To ja z niektórymi dziećmi w wiosce. To zdjęcie zrobiliśmy po niedzielnym meczu piłki nożnej.

Dziękuję #KingsandQueens za DOŚWIADCZENIE . Utrzymuj przy życiu tradycje i techniki AFRYKI. Kupuj ręcznie w Afryce

- Hamamat

Sign Up to join our Village

Shop and preserve Africa’s Shea resource.