Vítejte v

Hamamat Afrika

Králové a královny

Naše mise

Nákupem vytvoříte více pracovních míst v Africe

Tyto domorodé byliny a oleje se v Africe používají po staletí, věříme, že jakmile jste zde – jste připraveni nebo již na přírodní cestě.

Užijte si jiný druh péče o pleť – na africký způsob, naše ekologicky orientovaná technika výroby olejů a másla umožňuje jednou za život tělové zvlhčovače, které jednoduše navždy změní vaši pokožku, tělo a krásu.

Moje vesnická hrdost

Vše, co ve vesnici používáme na naši pleť, je čerstvě ručně vyrobený bambucký mást, přírodní oleje, bylinky a ingredience, které jsou místně pěstovány v Africe 🌍. Věříme v kouzlo bambule, věříme také v léčivé síly původních afrických bylin a rostlin, proto obojí v našich produktech mícháme.

Představujeme výběr esenciálních olejů a aromatických pokladů vyrobených na Africkém kontinentu, který je obdařen množstvím bylinných rostlin rostoucích v jedinečných ekosystémech, které se nenacházejí v jiných částech světa.

Naše děti a jejich kůže

Pokud máte děti, dopřejte jim krásnou pleť. Naučte je jednoduché péči o pleť, vše, co používáme, je Sheabutter jako děti, a když se Sheabutter používá správně a důsledně, pokožka se nakonec vyleští. ✨ Vyrostla jsem na své pleti pouze s bambuckým máslem, teprve poté, co jsem se stala královnou krásy 👑 v 17 letech, jsem si uvědomila, jak krásnou mám pleť.🤗

Naše tajemství

Takhle to děláme v mé vesnici. Kdykoli sdílím videa z vesnic v Africe, všechny vždy tak zajímá, jak mají tak krásnou přirozenou pleť. 😉

Kromě zdravé stravy lidé na vesnici používají pro svou pokožku pouze RAW, PŘÍRODNÍ ingredience. 😋 Například: starší ženě v modrém na obrázku je 98 let a je královnou matkou mé vesnice. 😱 Jediné, co používá, je Sheabutter, péče o pleť je na vesnici velmi jednoduchá.

100% přírodní produkty

Všechny produkty jsou 100% přírodní a organické.

Čerstvě ručně vyráběné

Každý den vyrábíme čerstvě ručně vyráběné produkty, abyste se cítili lépe.

Více nákupů – více pracovních míst

Čím více nakoupíte, tím více pracovních míst v naší vesnici vytvoříte.

Moje zpráva

Ženy, které dělají nejlepší šmejd na světě, žijí na vesnici, takže většinu času trávíme na vesnici.

To jsem já s některými dětmi ve vesnici. Fotili jsme v neděli po fotbalovém zápase.

Děkuji #KingsandQueens za ZKUŠENOST. Udržujte tradice a techniky AFRIKY naživu. Nakupujte ručně vyráběné v Africe

- Hamamat

Sign Up to join our Village

Shop and preserve Africa’s Shea resource.