Hoşgeldiniz

Hamamat Afrika

Krallar ve Kraliçeler

Görevimiz

Satın alma işleminizle Afrika'da daha fazla iş yaratma

Bu yerli otlar ve yağlar Afrika'da yüzyıllardır kullanılmaktadır, bir kez burada olduğunuza inanıyoruz - Hazır veya Zaten tamamen Doğal bir yolculuktasınız.

Farklı türde bir cilt bakımının keyfini çıkarın - Afrika usulü, Çevre dostu odaklı yağ ve tereyağı yapma tekniğimizin ardından, cildinizi, bedeninizi ve güzelliğinizi sonsuza dek değiştirecek, yaşam boyu bir kez vücut nemlendiricilerine izin verir.

Köyümün Gururu

Köyde cildimizde kullandığımız her şey taze el yapımı sheatter, Doğal yağlar, otlar ve Afrika'da yerel olarak yetiştirilen malzemelerdir 🌍. Sheatter'ın büyüsüne inanıyoruz, ayrıca yerli AFRİKA bitki ve bitkilerinin iyileştirici gücüne inanıyoruz, bu yüzden ikisini ürünlerimizde karıştırıyoruz.

Dünyanın başka yerlerinde bulunmayan eşsiz ekosistemlerde yetişen çok sayıda bitkisel bitki ile kutsanmış AFRİKA kıtasında üretilen uçucu yağlar ve aromatik hazinelerden bir seçki sunuyoruz.

Çocuklarımız ve ciltleri

Çocuklarınız varsa, onlara güzel bir cilt verin. Onlara basit cilt bakımını öğretin, çocukken kullandığımız tek şey Sheabutter'dır ve Sheabutter doğru ve tutarlı bir şekilde kullanıldığında cilt sonunda cilalanır. ✨ Cildimde sadece Shea Yağı kullanarak büyüdüm, 17 yaşında Güzellik Kraliçesi 👑 olarak öttürüldükten sonra cildimin ne kadar güzel olduğunu anladım.🤗

Bizim sırrımız

Bizim köyde böyle yapıyoruz. Ne zaman Afrika'daki köylerden videolar paylaşsam, herkes nasıl bu kadar güzel ve doğal bir cilde sahip olduklarıyla ilgileniyor. 😉

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra, köydeki insanlar ciltleri için sadece HAM, DOĞAL malzemeler kullanıyorlar. 😋 Örneğin: resimdeki mavili yaşlı kadın 98 yaşında ve köyümün kraliçe annesi. 😱 Tek kullandığı Sheabutter, köyde cilt bakımı rutini çok basit.

%100 Doğal Ürünler

Tüm ürünler %100 Doğal ve Organiktir.

taze el yapımı

Kendinizi daha iyi hissetmeniz için her gün taze el yapımı ürünler yapıyoruz.

Daha Fazla Satın Alma - Daha Fazla İş

Ne kadar çok satın alırsanız, köyümüzde o kadar çok iş yaratırsınız.

Benim mesajım

Dünyanın en iyi şalgamını yapan kadınlar köyde yaşıyor, bu yüzden zamanımızın çoğunu köyde geçiriyoruz.

Bu, köydeki bazı çocuklarla birlikteyim. Bu fotoğrafı Pazar günü bir futbol maçından sonra çektik.

DENEYİM için teşekkürler #KingsandQueens. AFRİKA geleneklerini ve tekniklerini canlı tutun. Afrika'da El Yapımı Alışveriş

- Hamam

Sign Up to join our Village

Shop and preserve Africa’s Shea resource.