Sveiki atvykę į

Hamamatas Afrika

Karaliai ir karalienės

Mūsų misija

Pirkdami sukurkite daugiau darbo vietų Afrikoje

Šios vietinės žolės ir aliejai buvo naudojami Afrikoje šimtmečius, mes tikime, kad kai būsite čia – būsite pasiruošę arba jau į natūralią kelionę.

Mėgaukitės kitokia odos priežiūra – afrikietišku būdu. Vadovaudamiesi mūsų ekologiškai orientuota aliejaus ir sviesto gamybos technika leidžia vieną kartą gyvenime naudoti kūno drėkinamąsias priemones, kurios tiesiog visam laikui pakeis jūsų odą, kūną ir grožį.

Mano kaimo pasididžiavimas

Kaime viskas, ką mes naudojame savo odai, yra šviežiai rankų darbo taukmedžio sviestas, natūralūs aliejai, žolelės ir ingredientai, išauginti Afrikoje 🌍. Mes tikime sviestmedžio magija, taip pat tikime vietinių AFRIKOS vaistažolių ir augalų gydomosiomis galiomis, todėl savo produktuose maišome šias dvi medžiagas.

Pristatome rinkinį eterinių aliejų ir aromatinių lobių, pagamintų visame AFRIKOS žemyne, palaimintame gausybe žolinių augalų, augančių unikaliose ekosistemose, kurių nėra kitose pasaulio dalyse.

Mūsų vaikai ir jų oda

Jei turite vaikų, padovanokite jiems gražią odą. Išmokykite juos paprastos odos priežiūros – vaikystėje naudojame tik taukmedžio sviestą, o kai taukmedžio sviestas naudojamas teisingai ir nuosekliai, oda ilgainiui nublizgina. ✨ Užaugau ant odos naudodama tik taukmedžio sviestą, tik po to, kai buvau tituluota Grožio karaliene 👑, būdama 17 metų supratau, kokia graži yra mano oda.🤗

Mūsų paslaptis

Taip darome mano kaime. Kai dalinuosi vaizdo įrašais iš Afrikos kaimų, visi visada domisi, kaip jie turi tokią gražią natūralią odą. 😉

Be sveikos mitybos, kaimo žmonės savo odai naudoja tik ŽALIUS, NATŪRALIUS ingredientus. 😋 Pavyzdžiui: nuotraukoje pagyvenusi moteris mėlyna spalva yra 98 metų ir mano kaimo karalienė. 😱 Viskas, ką ji naudoja, yra taukmedžio sviestas, odos priežiūros rutina kaime labai paprasta.

100% natūralūs produktai

Visi produktai yra 100% natūralūs ir ekologiški.

Šviežiai rankų darbo

Kasdien gaminame šviežių rankų darbo gaminius, kad jaustumėtės geriau.

Daugiau pirkinių – daugiau darbų

Kuo daugiau perkate, tuo daugiau darbo vietų sukuriate mūsų kaime.

Mano žinutė

Moterys, gaminančios geriausią pasaulyje sviestinį sviestą, gyvena kaime, todėl didžiąją laiko dalį praleidžiame kaime.

Tai aš su kai kuriais vaikais kaime. Šią nuotrauką padarėme po futbolo rungtynių sekmadienį.

Ačiū #KingsandQueens už PATIRTĮ. Išsaugokite AFRIKOS tradicijas ir technologijas. Pirkite rankų darbo Afrikoje

- Hamamatas

Sign Up to join our Village

Shop and preserve Africa’s Shea resource.