Laipni lūdzam

Hamamat Āfrika

Karaļi un karalienes

Mūsu misija

Ar pirkumu radīsiet vairāk darba vietu Āfrikā

Šie vietējie augi un eļļas ir izmantoti Āfrikā gadsimtiem ilgi, mēs uzskatām, ka tad, kad esat šeit, jūs esat gatavs vai jau dodaties dabīgā ceļojumā.

Izbaudiet dažāda veida ādas kopšanu Āfrikas veidā. Ievērojot mūsu videi draudzīgo eļļu un sviesta ražošanas paņēmienu, vienreiz mūžā ir pieejami ķermeņa mitrinātāji, kas vienkārši mainīs jūsu ādu, ķermeni un skaistumu uz visiem laikiem.

Mans ciemata lepnums

Ciematā viss, ko mēs kādreiz lietojam uz ādas, ir svaigi ar rokām darināts sviests, dabīgas eļļas, augi un sastāvdaļas, kas ir uz vietas audzētas Āfrikā 🌍. Mēs ticam sviesta sviesta burvībai, mēs ticam arī vietējo ĀFRIKAS augu un augu ārstnieciskajām spējām, tāpēc mēs sajaucam abus savos produktos.

Mēs piedāvājam ēterisko eļļu un aromātisko dārgumu izlasi, kas ražotas visā ĀFRIKAS kontinentā un ir svētītas ar augu pārpilnību, kas aug unikālās ekosistēmās, kas nav sastopamas citās pasaules daļās.

Mūsu bērni un viņu āda

Ja jums ir bērni, uzdāviniet viņiem skaistu ādu. Māciet viņiem vienkāršu ādas kopšanu — viss, ko mēs bērnībā lietojam, ir Sheabutter, un, ja šī sviestu lieto pareizi un konsekventi, āda galu galā kļūst pulēta. ✨ Es uzaugu, izmantojot tikai šī sviestu uz savas ādas, tikai pēc tam, kad mani iecēla par Skaistuma karalieni 👑 17 gadu vecumā sapratu, cik skaista ir mana āda.🤗

Mūsu noslēpums

Tā mēs to darām manā ciemā. Ikreiz, kad dalos ar video no Āfrikas ciematiem, visi vienmēr ir tik ieinteresēti, kā viņiem ir tik skaista dabiska āda. 😉

Papildus veselīgam uzturam ciemata iedzīvotāji savai ādai izmanto tikai NEAPJĒLAS, DABĪGAS sastāvdaļas. 😋 Piemēram: attēlā redzamā vecāka gadagājuma sieviete zilā krāsā ir 98 gadus veca un mana ciema karalienes māte. 😱 Viss, ko viņa izmanto, ir sviesta sviests, ādas kopšanas rutīna ciematā ir ļoti vienkārša.

100% dabīgi produkti

Visi produkti ir 100% dabiski un organiski.

Svaigi roku darbs

Mēs katru dienu izgatavojam svaigi ar rokām darinātus izstrādājumus, lai jūs justos labāk.

Vairāk pirkumu — vairāk darbu

Jo vairāk jūs iegādājaties, jo vairāk darba vietu radāt mūsu ciematā.

Mana ziņa

Ciematā dzīvo sievietes, kas gatavo pasaulē labāko sviestu, tāpēc mēs lielāko daļu laika pavadām ciematā.

Tas esmu es ar dažiem ciema bērniem. Mēs uzņēmām šo fotoattēlu pēc futbola spēles svētdienā.

Paldies #KingsandQueens par PIEREDZI. Saglabājiet ĀFRIKAS tradīcijas un paņēmienus dzīvus. Veikals roku darbs Āfrikā

- Hamamat

Sign Up to join our Village

Shop and preserve Africa’s Shea resource.