خوش آمدید به

حمامات آفریقا

پادشاهان و ملکه ها

ماموریت ما

با خرید خود مشاغل بیشتری در آفریقا ایجاد کنید

این گیاهان و روغن‌های بومی قرن‌ها در آفریقا مورد استفاده قرار گرفته‌اند، ما معتقدیم وقتی اینجا هستید - آماده هستید یا از قبل در یک سفر طبیعی هستید.

از نوع متفاوتی از مراقبت از پوست به روش آفریقایی لذت ببرید، پیروی از تکنیک سازگار با محیط زیست ما در ساخت روغن و کره اجازه می دهد تا برای یک بار در زندگی مرطوب کننده های بدن استفاده شود که به سادگی پوست، بدن و زیبایی شما را برای همیشه تغییر می دهد.

افتخار روستای من

در دهکده تمام چیزی که ما تا به حال برای پوست خود استفاده می کنیم، شیر تازه دست ساز، روغن های طبیعی، گیاهان و موادی است که به صورت محلی در آفریقا رشد می کنند. ما به جادوی شیاباتر اعتقاد داریم، همچنین به قدرت شفابخش گیاهان و گیاهان بومی آفریقایی اعتقاد داریم، بنابراین این دو را در محصولات خود مخلوط می کنیم.

ما مجموعه‌ای از اسانس‌ها و گنجینه‌های معطر تولید شده در سراسر قاره آفریقا را ارائه می‌کنیم که سرشار از گیاهان گیاهی است که در اکوسیستم‌های منحصربه‌فردی که در سایر نقاط جهان یافت نمی‌شوند رشد می‌کنند.

فرزندان ما و پوست آنها

اگر بچه دارید به آنها پوستی زیبا بدهید. مراقبت از پوست ساده را به آنها بیاموزید، تنها چیزی که ما در کودکی استفاده می کنیم شیباتر است و هنگامی که شیباتر به درستی استفاده می شود و به طور مداوم پوست در نهایت جلا می شود. ✨ من فقط با استفاده از کره شیا روی پوستم بزرگ شدم، فقط بعد از اینکه ملکه زیبایی شدم 👑 در 17 سالگی بود که فهمیدم چقدر پوستم زیباست.🤗

راز ما

ما در روستای من این کار را انجام می دهیم. هر زمان که من ویدیوهایی را از روستاهای آفریقا به اشتراک می گذارم، همه همیشه علاقه مند هستند که چگونه چنین پوست طبیعی زیبایی دارند. 😉

به غیر از رژیم غذایی سالم، مردم روستا فقط از مواد خام و طبیعی برای پوست خود استفاده می کنند. 😋 برای مثال: پیرزن آبی پوش در تصویر، 98 ساله و ملکه مادر روستای من است. 😱 تنها چیزی که او استفاده می کند شیباتر است، روال مراقبت از پوست در روستا بسیار ساده است.

محصولات 100% طبیعی

تمامی محصولات 100% طبیعی و ارگانیک می باشند.

تازه دست ساز

ما هر روز محصولات دست ساز تازه تولید می کنیم تا احساس بهتری داشته باشید.

خرید بیشتر - مشاغل بیشتر

هرچه بیشتر بخرید، مشاغل بیشتری در روستای ما ایجاد می کنید.

پیام من

زنانی که بهترین شیرینی جهان را درست می کنند در روستا زندگی می کنند، بنابراین ما بیشتر وقت خود را در روستا می گذرانیم.

این من با تعدادی از بچه های روستا هستم. این عکس را بعد از یک مسابقه فوتبال در روز یکشنبه گرفتیم.

ممنون از #KingsandQueens برای تجربه. سنت ها و تکنیک های آفریقا را زنده نگه دارید. خرید دست ساز در آفریقا

- همامات

Sign Up to join our Village

Shop and preserve Africa’s Shea resource.