привіт

Королі та королеви

ТАМАЛЕ - ГАНА, ЗАХІДНА АФРИКА

Виготовлення масла Ши – це традиція, яка передається в нашій родині з покоління в покоління. Ми дізнаємося про наші сімейні секрети, як зробити #масло ши в дитинстві, від мами та бабусі, і ці секрети ми носимо все життя.

Деякі з нас, як моя сім’я, також садять і збирають дерева ши. Таким чином, Преміум-Сире МАЛО ШІ щодня виготовляється вручну в нашому селі, розташованому в Гані – Західна Африка.

Багатий на вітаміни

Масло ши — це їжа для шкіри, що містить вітаміни A, E і F. Вітаміни A і E допомагають шкірі підтримувати себе здоровою. Ці вітаміни особливо важливі, коли мова йде про допомогу шкірі в загоєнні. Вітаміни A, E і F допомагають розгладити передчасні зморшки і зморшки на обличчі. Вітамін F служить як для захисту шкіри, так і для її загоєння. Він заспокоює грубу, суху або потріскану шкіру і допомагає пом’якшити сухе або пошкоджене волосся.

Горіх Ши

Хоча масло ши не є ліками, воно лікує, захищає та живить шкіру та тіло. Ось звідки походять наші горіхи ши. Після того, як зібрані СВІЖІ горіхи ши, починається процес. Якщо ви зараз були в нашому сімейному домі й уважно прислухалися до процесу, ви дізнаєтеся, що #Шибатер має звук.

Виготовлення масла ши

Результати

Процес

Першим процесом приготування PURE, RAW #SheaButter є промивання горіхів. Його промивають, а потім просушують. Після висихання його подрібнюють. Подрібнені горіхи потім обсмажують, а потім охолоджують, а потім знову подрібнюють. Потім його перетворюють на дрібну пасту і вимішують. Після того, як жир зібраний, його відправляють у суміш для кип’ятіння і виходять олії.

Після годин охолодження воно перетворюється на масло ши. Це кінцевий продукт, який з любов’ю поміщають у баночки і щойно доставляють вам #KingsandQueens!

Це справжній спосіб, яким ми створюємо наше Золоте масло Ши для вашої шкіри.

Часто запитують
Запитання:

Що таке масло ши?

Масло ши отримують з горіхів дерева, які зустрічаються лише на африканському континенті. Масло ши отримують з горіхів дерева Ши-Каріте. Це дерево починає давати горіхи лише через п’ятнадцять років, і може знадобитися до 30 років, щоб отримати перший якісний урожай з конкретного дерева. Виробники чекають, коли горіх буде містити високу концентрацію незмінної жирної кислоти. Саме ця унікальна жирна кислота надає маслу ши неперевершені цілющі властивості і робить його набагато більш затребуваним, ніж інші масла, такі як масло какао.

Протягом століть масло ши виробляли люди, які збирали горіхи, очищали їх від шкаралупи, смажили на грилі, а потім товкли.

Горіхи каріте варили в чані з водою протягом годин до отримання масла ши. Потім вершкове масло збирають у гарбузи і дають йому повернутися до м’якого твердого стану. Масло ши тверде при кімнатній температурі. Але одна з речей, яка робить його таким чудовим, полягає в тому, що він розріджується близько температури тіла. Швидке потерти в долоні, і це рідина. Масло ши, отримане таким чином, називається нерафінованим маслом ши або сирим маслом ши.

Оскільки масло ши є повністю натуральним продуктом, кожна партія буде трохи відрізнятися. Масло ши буде дуже відрізнятися за зовнішнім виглядом і запахом. Важливо вміти розрізняти, що є хорошим маслом ши, а що ні, незважаючи на ці природні варіації.

ЯК МАЄ ПАХАТИ МАСЛО ШІ?

Преміум-сире масло ши має характерний горіховий аромат, але воно не має запаху. Смердюче масло ши – це погане масло ши.

Часті запитання:

Sign Up to join our Village

Shop and preserve Africa’s Shea resource.