Ласкаво просимо до

Хамамат Африка

Королі та королеви

Наше завдання

Завдяки вашій покупці створіть більше робочих місць в Африці

Ці місцеві трави та олії використовувалися в Африці протягом століть, ми віримо, що коли ви тут – ви готові або вже в повній природної подорожі.

Насолоджуйтесь іншим видом догляду за шкірою по-африканськи, дотримуючись нашої екологічно-орієнтованої техніки виготовлення олій і масла, ви зможете раз у житті використовувати зволожуючі засоби для тіла, які просто змінять вашу шкіру, тіло та красу назавжди.

Гордість мого села

У селі все, що ми коли-небудь використовуємо на своїй шкірі, — це свіже масло ши, натуральні олії, трави та інгредієнти, вирощені в Африці 🌍. Ми віримо в магію масла ши, ми також віримо в цілющу силу місцевих африканських трав і рослин, тому ми змішуємо обидва в наших продуктах.

Ми представляємо добірку ефірних олій і ароматичних скарбів, вироблених на Африканському континенті, наділених великою кількістю трав, що ростуть в унікальних екосистемах, яких немає в інших частинах світу.

Наші діти та їх шкіра

Якщо у вас є діти, подаруйте їм красиву шкіру. Навчіть їх простому догляду за шкірою, все, що ми використовуємо, це масло ши в дитинстві, і коли масло ши використовується правильно і послідовно, шкіра в кінцевому підсумку стає відполірованою. ✨ Я виріс, використовуючи тільки масло ши на своїй шкірі, тільки після того, як я стала королевою краси 👑 у 17 років, я зрозуміла, яка моя шкіра гарна.🤗

Наш секрет

У моєму селі так робимо. Щоразу, коли я ділюся відео з сіл в Африці, кожного завжди цікавить, як у них така красива природна шкіра. 😉

Окрім здорового харчування, люди в селі використовують лише СІРІ, ПРИРОДНІ інгредієнти для своєї шкіри. 😋 Наприклад: літня жінка в блакитному на фото, 98 років і королева-матір мого села. 😱 Все, що вона використовує, це масло ши, процедура догляду за шкірою дуже проста в селі.

100% натуральні продукти

Вся продукція на 100% натуральна та органічна.

Свіжі ручної роботи

Ми щодня виготовляємо свіжі вироби ручної роботи, щоб ви почувалися краще.

Більше покупок – більше робочих місць

Чим більше ви купуєте, тим більше робочих місць створюєте в нашому селі.

Моє повідомлення

Жінки, які роблять найкраще у світі масло ши, живуть у селі, тому ми проводимо більшу частину свого часу в селі.

Це я з деякими дітьми в селі. Ми зробили це фото після футбольного матчу в неділю.

Дякуємо #KingsandQueens за ДОСВІД. Збережіть традиції та техніки АФРИКИ. Купуйте Handmade в Африці

- Хамамат

Sign Up to join our Village

Shop and preserve Africa’s Shea resource.